dla mężczyzn średniozaawansowanych

Ten model docenią mężczyźni, którzy odrobili już lekcję i chcą zrobić następny krok. Wybierają trasy czerwone i trudniejsze niebieskie. Nie boją się już nieco zaszaleć, czerpać przyjemność z bardziej agresywnej jazdy na krawędziach, ale nie chcą rezygnować z komfortu rekreacji.

więcej

RC PRO 110 VFF Walk jest wykonany w technologii Vacuum. Można go zatem dopasować do indywidualnego kształtu Twojej stopy bezpośrednio w sklepie, podczas zakupu. Skorupa buta może być zarówno rozciągnięta, jak i skompresowana, co zapewnia Ci odpowiednią ilość miejsca dla stopy, ale także znakomite trzymanie stopy. Przy twardości buta 110, jest to istotne – kontrola nad nartą. But jest szeroki, jest sporo miejsca na palce, dzięki czemu krew krąży swobodnie i stopa nie traci ciepłoty podczas jazdy.

Ten but narciarski ma wysokie podbicie, łatwo się go wkłada i zdejmuje. Jeśli zatem będziesz zmęczony po całym dniu jazdy, szybko się go pozbędziesz i zaczniesz korzystać z innych uroków wyjazdów na narty. Pomogą Ci w tym także dobrze wyprofilowane klamry zapięć. RC PRO 110 VFF Walk dzięki zastosowaniu podeszwy Grip Walk ma dużą przyczepność, co nie pozwoli Ci się przewrócić, gdy nie masz już nart na nogach.

Zobacz inne buty