dla mężczyzn średniozaawansowanych

Idealne rozwiązanie dla mężczyzn o mocniejszej budowie ciała, dobrze jeżdżących, wybierających czerwone i trudniejsze niebieskie trasy, ceniących spokojny, dostojny styl jazdy i komfort korzystania z aktywnie spędzanego wolnego czasu.

więcej

RC PRO 110 TS docenią ci narciarze, którzy do tej pory męczyli się w za ciasnych konstrukcjach. Ten but choć o sporej wynoszącej 110 twardości jest niezwykle wygodny. Wewnątrz jest dużo miejsca, a kształt linera dopasowuje się do stopy pod wpływem ciepłoty ciała. Co więcej liner wyposażony jest w system Active Fit Zone, a więc uformowany fabrycznie wewnętrzny botek ochrania szczególnie narażone na otarcia i uciski obszary stopy. Całości botka dopełnia miękki materiał, który otula stopę.

Kąt nachylenia cholewki w RC PRO 110 TS wynoszący 16’ pozwoli Ci zachować wyprostowana sylwetkę, co przełoży się na mniejsze zmęczenie organizmy podczas jazdy. Ten but jest przeznaczony do jazdy przez cały dzień, intensywnej, ale przemyślanej rekreacji.

RC PRO 110 TS posiadając szeroką gardziel pozwala łatwo wkładać i wyjmować z niego stopę, a dobrze wyprofilowane klamry sprawnie zapinać skorupę buta.

Zobacz inne buty