dla mężczyzn średniozaawansowanych

But dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od nart. Potrafią już na nich jeździć i nie boją się nieco zaszaleć – twardość 100, ale wolą się skupić na rekreacji, przyjemnym spędzaniu czasu i spokojnie szusować po stoku, wybierają niebieskie trasy.

więcej

RC PRO 100 PBV jest modelem skoncentrowanym na komforcie jazdy. Decyduje o tym przede wszystkim zastosowanie technologii Vacuum. Pozwala ona podczas zakupu w sklepie zarówno rozciągnąć, jak i skompresować but. Czyli w odpowiednich miejscach jest na tyle dużo przestrzeni dla stopy, że nic nie uciska, ale jednocześnie Twoja pięta dobrze siedzi, przez co narta lepiej się Ciebie słucha.

Kąt nachylenia cholewki RC PRO 100 PBV pozwala zachować prostą sylwetkę, a wiec mniej się męczyć i dłużej korzystać z dobrych warunków na trasach. To but zdecydowanie do jazdy całodziennej.

Ten model ma wysokie podbicie pozwalające łatwo wkładać i zdejmować but – stopa ma dużo przestrzeni na przejście przez gardziel. Jego obsługa jest niezwykle wygodna, ponieważ przeprojektowane klamry sprawnie się zamykają i świetnie trzymają stopę. Fischer pomyślał także o tym, żebyś bezpiecznie przemieszczał się poza stokiem. Zapewni Ci to podeszwa Grip Walk, która zwiększa Twoją przyczepność nawet na śliskim podłożu.

Zobacz inne buty