dla mężczyzn średniozaawansowanych i zaawansowanych

Jeśli na nartach czujesz się jak ryba w wodzie, nie boisz się prędkości, szukasz intensywnych emocji, wybierasz czerwone i czarne trasy, to Ranger One 120 Vacuum Walk jest stworzony właśnie dla Ciebie.

więcej

Ten konkretny model ze względu na twardość 120 współpracuje wyśmienicie z wytrawnym narciarzem przynosząc niezapomniane wrażenia na stoku. Co niezwykle istotne zastosowany w nim materiał i technologia Vacuum (możliwość rozciągnięcia i skompresowania buta w sklepie) pozwalają idealnie dostosować but do kształtu Twojej stopy. Zapewnia to nie tylko wygodę, ale także solidne trzymanie stopy – jest jak w imadle. Dzięki temu masz świetną kontrolę nad nartą i możesz popracować sylwetką, zapewniając sobie jednocześnie maksimum komfortu podczas jazdy.

Zakładanie i zdejmowanie butów narciarskich powinno być łatwe, szczególnie gdy po całym dniu szaleństwa jesteś już nieco zmęczony. Żeby tak było Fischer zastosował w Ranger One 120 Vacuum Walk tzw. Floating Entry, czyli mechanizm z zawiasem i niewielkim przecięciem skorupy buta, dzięki czemu zyskujesz sporo miejsca i elastyczności, a Twoja stopa może swobodnie przechodzić przez gardziel Rangera.

Ranger One 120 Vacuum Walk może nie jest tak wygodny, jak but do biegania, czy na crossfit, samochodu też w nim raczej nie poprowadzisz, ale będziesz mógł poruszać się w nim całkiem przyjemnie poza stokiem. Zapewni Ci to system Ski Walk – rozwiązanie pozwalające za pomocą przełącznika operować w dwóch trybach: jazdy i chodzenia. W tym drugim cholewka pracuje w zakresie 55⁰, co ułatwia stawianie kroków. Nie musisz zatem rozpinać raz dostosowanych butów, gdy nie jedziesz! Dodatkowo Fischer zadbał o Twoje bezpieczeństwo i wyposażył Ranger One 120 Vacuum Walk w podeszwę Grip Walk. Masz dzięki temu większą przyczepność.

Model przeznaczony dla stopy o szerokości śródstopia wynoszącej 101 mm.

Zobacz inne buty