dla mężczyzn średniozaawansowanych

Model idealny dla mężczyzn czerpiących satysfakcję z energicznej, emocjonującej jazdy, wybierających czerwone trasy zjazdowe, ceniących sobie jednocześnie komfort beztroskiego spędzania wolnego czasu.

więcej

Ranger One 110 Vacuum Walk łączy wygodę użytkowania z możliwością przeżycia czegoś więcej na stoku. Zagwarantuje Ci to twardość 110, która może będzie wymagała od Ciebie nieco więcej narciarskiego doświadczenia, ale też da Ci więcej zadowolenia i frajdy, gdy już oderwiesz się od codziennych obowiązków. Idealne dopasowanie zapewni za to technologia Vacuum, która pozwala podczas zakupu w sklepie, rozciągnąć i skompresować but tak, żeby doskonale trzymał stopę uwzględniając jej indywidualny kształt. Zyskujesz kontrolę nad nartą i przyjemność jazdy przez cały dzień.

W tym modelu, jak w całej serii Ranger One Fischer zastosował Floating Entry, czyli małe przecięcie skorupy i zawias, który powiększa przestrzeń przy wkładaniu i zdejmowaniu buta, tak, żeby odbywało się to szybko i sprawnie.

Ranger One 110 Vacuum Walk to bardzo przemyślana i zaawansowana technicznie konstrukcja. Fischer chce, żebyś mógł zapomnieć o butach narciarskich nie tylko, gdy jeździsz, ale przede wszystkim poza stokiem. Zastosował więc Ski Walk Mode, przełącznik, który pozwala przechodzić z trybu jazdy, gdy but jest sztywny, do trybu chodzenia, co ułatwia stawianie kroków. Także podeszwa Grip Walk ułatwia przemieszczanie się zwiększając przyczepność.

Model dla stopy o szerokości śródstopia wynoszącej 101 mm.

Zobacz inne buty