dla mężczyzn średniozaawansowanych

Ten but narciarski jest znakomitym rozwiązaniem dla mężczyzn lubiących dynamiczną jazdę, wybierających trudniejsze niebieskie, a nawet czerwone trasy. Parametry Ranger One 100 Vacuum Walk sprawiają, że z jednej strony jest to but niezwykle wygodny, a z drugiej pozwalający znakomicie kontrolować nartę i cieszyć się szybkością jazdy – twardość 100.

więcej

Ranger One 100 Vacuum jest wykonany w technologii Vacuum. Oznacza to, że kupując but w sklepie dopasujesz go do kształtu Twojej stopy na miejscu. To tak, jakby dokończyć proces produkcyjny bezpośrednio na Twojej stopie. Dzięki temu but nie ciśnie, ale jednocześnie doskonale trzyma piętę, a Ty jedziesz tak jak chcesz.

Ranger One 100 Vacuum Walk pozwoli Ci jeździć przez cały dzień. Liner ma dużo miejsca na palce, czyli nie odcina cyrkulacji krwi w stopie. Jest ciepło i wygodnie, a Ty możesz się skupić na jeździe.

Ten model jest wyposażony w system Floating Entry – skorupa buta ma przecięcie i specjalny zawias, który pozwala poszerzyć gardziel buta i ułatwia w ten sposób jego wkładanie.

Fischer zadbał też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę poza stokiem. System Ski Walk umożliwi Ci jednym przyciskiem przechodzenie z trybu jazdy na tryb chodzenia. Nie musisz zdejmować, czy rozpinać butów, kiedy np. będziesz miał chęć wyskoczyć na chwilę do baru, czy restauracji. Dodatkowo w Ranger One 100 Vacuum Walk zastosowano Grip Walk zwiększający przyczepność w trakcie chodzenia.

But skonstruowany dla szerokości śródstopia wynoszącej 101 mm.

Zobacz inne buty