dla mężczyzn początkujących

Ten model jest fantastycznym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy dopiero zaczynają przygodę z nartami zjazdowymi. Przemawia za tym wygoda jego użytkowania, rozsądna cena i znakomita jakość.

więcej

Cruzar X 9.0 jest tak skonstruowany, żebyś mógł jeździć w nim przez cały dzień i zdobywać doświadczenie – bolące nogi to ostatnie, czego byś sobie życzył w czasie wyjazdu. Kąt nachylenia cholewki pozwala na utrzymanie wyprostowanej postawy, dzięki czemu nie męczysz się nadmiernie i możesz dłużej korzystać z aktywnego wypoczynku na stoku. Do tego wewnętrzny but – liner – dopasowuje się do kształtu stopy pod wpływem jej ciepła i idealnie trzyma stopę.

W stosunku do poprzedniej konstrukcji buta Cruzar X 9.0 ma o 6% więcej miejsca na palce – cyrkulacja krwi jest swobodna, a Tobie jest wygodnie i ciepło w stopy.

Zakładanie i zdejmowanie Cruzar X 9.0 będzie dla Ciebie bardzo łatwe – szeroka gardziel buta pozwala swobodnie wsunąć i wysunąć stopę. Dodatkowo górne klamry są przesuwane, co pozwala na szybkie dostosowanie obwodu skorupy buta do szerokości łydki.

Cruzar X 9.0 to dobrze wyglądający but o uniwersalnej kolorystyce przeznaczony dla stopy o szerokości 103 mm. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Yellow i Red.

Zobacz inne buty