dla mężczyzn początkujących i średniozaawansowanych

Niezwykle doceniany za wygodę, doskonałe parametry i męski design model. Idealny dla narciarzy wybierających zarówno niebieskie, jak i czerwone trasy, chcących aktywnie wypoczywać nawet przez cały dzień.

więcej

Cruzar 100 Vacuum jest kwintesencją komfortu użytkowania. Twardość 100 umożliwia przyjemne kontrolowanie narty i podkręcanie szybkości. Łagodny kąt nachylenia zapewnia zachowanie wyprostowanej sylwetki, dzięki czemu mniej się męczysz podczas jazdy. Technologia Vacuum pozwala na idealne dopasowanie buta do kształtu Twojej stopy na miejscu w sklepie – skompresowanie lub rozciągnięcie go w zależności od Twoich potrzeb. Pięta jest zatem świetnie trzymana.

Ten model zapewnia dużo miejsca na palce – cyrkulacja krwi jest prawidłowa i jest Ci ciepło w stopy. Co więcej w linerze (wewnętrznym botku) Fisher zastosował Active Fit Zone, czyli narażone na otarcia i ucisk części stopy są dodatkowo chronione, a żeby jeszcze zwiększyć komfort konstrukcja języka jest bezszwowa. Nogi Ci za to podziękują!

Obsługa Cruzar 100 Vacuum jest bardzo prosta. Dużo miejsca na stopę ułatwia wkładanie i zdejmowanie buta. Dwie górne klamry są przesuwne, czyli możesz regulować szerokość cholewki. Jeśli jesteś dumnym posiadaczem solidnej męskiej łydki, docenisz to rozwiązanie. Całości dopełnia antypoślizgowa podeszwa zwiększająca Twoją przyczepność, gdy poruszasz się poza stokiem.

But skonstruowany dla szerokości śródstopia wynoszącej 103 mm.

Zobacz inne buty