dla kobiety poczatkującej i średniozaawansowanej

My RC Pro 90 to propozycja dla kobiety, która gustuje w intrygującym design. Diabeł tkwi w szczególe, a w przypadku tego modelu jest to stylowo i nowocześnie wykorzystany motyw etno, który doda Ci jeszcze więcej uroku na stoku.

więcej

Ten but narciarski jest odpowiedni dla szerszej, damskiej stopy. Znakomicie sprawdzi się w przypadku posiadania tzw. wysokiego podbicia, które często bywa problematyczne przy doborze butów narciarskich. Tu nie stanowi to żadnej trudności. Dzięki technologii Vacuum, na miejscu w sklepie, but zostanie dopasowany indywidualnie do Twojej stopy. To jakby dostać buty zrobione na zamówienie. Można je rozciągnąć tam, gdzie potrzebujesz więcej miejsca, a skompresować tam, gdzie niezbędne jest solidne wsparcie.

W My RC Pro 90 wewnętrzny liner zapewni Ci miejsce na palce i przyjemnie otuli miłym w dotyku materiałem oferując termiczny komfort przez cały dzień jazdy po narciarskich trasach. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się zimowymi widokami i wolnym czasem w ciekawym towarzystwie.

Żeby dopełnić dopracowany design Fischer zadbał o kształt klamer, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale także zachwycają funkcjonalnością, pozwalając się wygodnie i łatwo zapinać i odpinać.

Ten model jest przemyślany pod każdym względem tak więc zakładanie go jaki i zdejmowanie dzięki zwiększonej przestrzeni step in może miło Cię zaskoczyć zwłaszcza wtedy, gdy wrócisz w mroźny wieczór ze stoku i będziesz marzyła o tym, żeby szybko ogrzać się włoskim bombardino.

My RC Pro 90 to idealne rozwiązanie dla stylowej energicznej kobiety ceniącej sobie komfort aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zobacz inne buty