dla kobiet jeżdżących rekreacyjnie, średniozaawansowanych

Na co dzień masz mnóstwo obowiązków i czasu jak na lekarstwo. Kiedy wreszcie wygospodarujesz ten tydzień na ukochane narty, chcesz maksymalnie, ale także przyjemnie wykorzystać ten wyjazd. Jeśli tak, Ranger One 90 Vacuum jest stworzony właśnie dla Ciebie!

więcej

Ten but powstał z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu na stoku. Przede wszystkim wykonany jest z materiału, który można ściskać i rozciągać (Vacuum) – jego plastyczność pozwala idealnie dostosować kształt buta do Twojej stopy podczas zakupu w sklepie. W My Ranger One 90 będziesz miała odpowiednią ilość miejsca w okolicach śródstopia i kostki oraz solidne trzymanie pięty, ponieważ wewnętrzny liner ma Aktive Fit Zone (zwiększoną ochronę newralgicznych części stopy) i dodatkowo jest odpowiednio wyprofilowany przy ścięgnie Achillesa, żeby ustabilizować piętę. Nieco większa twardość buta (90) połączona z idealnym dopasowaniem pozwoli Ci zatem lepiej kontrolować nartę, ale przy zachowaniu wysokiego komfortu jazdy. Wisienką na torcie są górne klamry zapięć wyposażone w regulowany grzebień umożliwiający łatwe dostosowanie buta do obwodu łydki.

Projektanci z Fischera zadbali też o to, żeby przez cały czas jazdy było Ci ciepło w stopy – zastosowali PRIMALOFT®, który stosuje się również w rękawiczkach i kurtkach. Dodatkowo stworzyli izolację powietrzną pomiędzy skorupą buta, a jego podeszwą, żeby ochronić stopę przed zimnem od podłoża.

Żebyś mogła swobodnie zakładać i zdejmować buty, Fischer wprowadził system Floating Entry. Niewielki zawias i przecięcie skorupy buta sprawia, że podczas wkładania buta skorupa lekko się unosi, tworząc dużą przestrzeń dla stopy. Wygodnie wyprofilowane klamry zapięć pozwolą Ci chronić ręce przez zimnem – nie musisz już zdejmować rękawiczek.

W Ranger One 90 możesz chodzić niemal jak w… trampkach! Nie musisz ich zdejmować idąc na grzane wino, czy po karnet. System Ski Walk uelastycznia skorupę buta, a podeszwa Grip Walk zwiększa przyczepność zapewniając bezpieczeństwo poruszania się poza stokiem.

Zobacz inne buty