dla kobiet początkujących lub średniozaawansowanych

Ranger One 80 to przede wszystkim przemyślana konstrukcja mająca zapewnić komfort i przyjemność jazdy. Jest butem rekreacyjnym o twardości 80, co oznacza, że pomimo tego, że świetnie trzyma Twoją stopę, jest na tyle miękki w swojej konstrukcji, że nie musisz wkładać mnóstwa siły w kontrolowanie narty i nie męczysz się nadmiernie, siłę chcesz mieć przecież na cały wyjazd, a nie na jego pierwsze dni.

więcej

Ranger One 80 jest wykonany w technologii Vacuum, czyli można go dopasować do Twojej stopy. Wysokie, czy niskie podbicie, szeroka, czy wąska stopa – but będzie dobrze leżał. W Ranger One 80 będziesz też miała dużo miejsca na palce tak, żeby nic ich nie uciskało. Dodatkowo liner (wewnętrzny but), jest tak wyprofilowany w okolicy ścięgna Achillesa, że dobrze trzyma piętę i zapewnia Ci kontrolę nad nartą podczas jazdy. Zastosowano również Active Fit Zone: kostka oraz śródstopie – ruchome i narażone na otarcia i uciski strefy, są bardziej chronione dzięki zwiększonej grubości gąbki linera. Dodatkowo górna klamra zapięcia jest wyposażona w grzebień umożliwiający łatwe dostosowanie buta do obwodu Twojej łydki.

Żeby było Ci ciepło w stopy w Ranger One 80 użyto PRIMALOFT®, materiał który stosuje się również w rękawiczkach i kurtkach.

Wkładanie i zdejmowanie butów narciarskich w zimowych warunkach nie jest zazwyczaj niczym przyjemnym szczególnie, gdy schodzisz ze stoku. Dzięki systemowi Floating Entry, czyli zastosowaniu przecięcia i niewielkiego zawiasu, podczas wkładania buta skorupa lekko się unosi, tworząc dużą przestrzeń dla stopy. Zmęczone ręce? Klamry zapięć mają obszerne „ucho” – oszczędzi Ci to konieczności zdejmowania rękawiczek, co docenisz, gdy palce już nieco zmarzną.

Grzane wino w restauracji, toaleta, kupno karnetu – w Ranger One 80 zyskujesz komfort poruszania się dzięki systemowi Ski Walk, który pozwala „uelastycznić” cholewkę buta i ułatwia chodzenie. Będzie Ci też łatwiej pokonać schody, oblodzone podejścia, ponieważ tzw. Grip Walk, czyli odpowiednio wyprofilowana i ogumowana podeszwa zapewni większą przyczepność i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Zobacz inne buty