dla kobiet początkujących lub średniozaawansowanych

Postanowiłaś wyjechać na narty z przyjaciółkami albo z rodziną? Marzysz o beztroskim wypadzie w góry, na ośnieżone stoki, swobodnym szusowaniu, delektowaniu się widokami i radości wspólnego spędzania wolnego czasu ? Zacznij od butów! Będziesz je przecież miała na nogach przez cały dzień.

więcej

My Cruzar X 8.0 to nie tylko stylowy, dobrze prezentujący się, ale także wygodny but narciarski. Przeznaczony jest dla stopy o szerokości śródstopia wynoszącej 103mm. Ten model jest butem skonstruowanym specjalnie do jazdy rekreacyjnej, dlatego też producent zadbał przede wszystkim o Twój komfort. Zacznijmy od linera, czyli “wewnętrznego buta”. Jest wykonany z materiału, który dopasowuje się do kształtu Twojej stopy pod wpływem ciepłoty ciała, zatem but delikatnie, ale stanowczo otuli Twoją stopę zapewniając stabilność i co ważne wygodę podczas jazdy. Materiał linera jest przyjemny w dotyku i ma wewnątrz futerkowe wykończenie.

Skorupa My Cruzar X 8.0 jest tak wyprofilowana, że but ma dużo miejsca na palce – zapewnia to ciepło pracującej przez cały dzień stopie.

Wkładanie My Cruzar X 8.0 to czysta przyjemność. Nie musisz się z nim mocować, stopa bez trudu wsunie się przez szeroką gardziel buta. Podobnie jego zdejmowanie. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy jesteś już nieco zmęczona po całodziennej jeździe. Fischer poza tym, że pomyślał o kobiecych stopach zwrócił też uwagę na kobiece dłonie. Aluminiowe klamry My Cruzar X 8.0 są tak wyprofilowane, że nie uszkodzisz sobie paznokci i nie musisz zdejmować rękawiczek, gdy je zapinasz lub odpinasz. Docenisz to zwłaszcza, gdy na stoku będzie mróz.

My Cruzar X 8.0 to zdecydowanie but dla kobiet cieszących się każdą chwilą w trakcie aktywnego wypoczynku, ceniących sobie komfort i elegancję na stoku.

My Cruzar X 8.0 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Black/Fuchsia oraz Black/Azure.

Zobacz inne buty