dla kobiet jeżdzących rekreacyjnie, średniozaawansowanych

Jazda na nartach sprawia Ci przyjemność? Masz doświadczenie, ale to, na czym Ci najbardziej zależy to aktywny wypoczynek, beztroska jazda, napawanie się pięknym widokiem, słońcem i chwilami, gdy możesz nieco poszaleć? Do tego idealnie pasuje My Cruzar 90.

więcej

Co zapewni Ci My Cruzar 90? Przede wszystkim świetny design i wygodę. Materiał, z którego wykonany jest ten but narciarski, pozwala na jego rozciąganie lub kompresowanie podczas zakupu w sklepie. Otrzymasz but idealnie dopasowany do Twojej stopy, do niskiego lub wysokiego podbicia albo drobnej pięty. To tak jakby Fischer wyprodukował but narciarski specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu możesz jeździć w komfortowych warunkach przez cały dzień.

Wewnętrzny but (liner) My Cruzar 90 ma odpowiednio dużą przestrzeń na palce, a wewnątrz miłe w dotyku futerko. To pozwala zachować pracującej przez długi czas stopie ciepło, a Ty możesz spokojnie szusować po śniegu.

Nieco większa twardość buta (90) pozwoli Ci również wykorzystać Twoje doświadczenie narciarskie i lepiej kontrolować nartę wtedy, gdy będziesz chciała wybrać się na nieco bardziej wymagający stok.

My Cruzar 90 jest nie tylko elegancki, ale także łatwy w obsłudze. Fischer zadbał o swobodę wkładania i zdejmowania buta, a także tak zaprojektował klamry zapięć, żebyś mogła je łatwo złapać i nie musiała zdejmować rękawiczek przy ich zapinaniu lub odpinaniu.

My Cruzar 90 to but narciarski dla każdej kobiety, która chce się cieszyć swobodą jazdy i komfortem na stoku.

Zobacz inne buty