dla kobiet początkujących lub średniozaawansowanych

Znasz to uczucie? Wybierasz szpilki, szukasz, przeglądasz, porównujesz, czy kształt, wysokość obcasa, kolor są odpowiednie. Wreszcie znalazłaś! Idealne, takie, jak chcesz, Twój rozmiar. Przymierzasz i… cisną. Wyobrażasz sobie cały dzień w takich butach… A gdyby można było dopasować but do Twojej stopy? To jest możliwe! Choć nie koniecznie dotyczy to szpilek.

więcej

My Cruzar 80 to but narciarski, który można modelować. Wysokie podbicie, haluksy, drobna pięta? To już nie jest problem. Dzięki technologii Vacuum ten model dopasujesz idealnie do Twoich potrzeb podczas zakupu w sklepie! Co to oznacza? Zyskasz więcej miejsca tam gdzie zwykle but Cię ciśnie i ustabilizujesz stopę tam, gdzie zwykle jest za luźno. Tak dostosowany but sprawi, że kiedy spędzasz czas na stoku, jest Ci wygodnie, a jazda jest prawdziwą przyjemnością!

My Cruzar 80 łączy w sobie elegancję, znakomity design z komfortem użytkowania. Wewnętrzny but, czyli liner jest przyjemny w dotyku i miękko otuli Twoją stopę dając jednocześnie odpowiednio dużo miejsca na palce. W efekcie skupisz się na wszystkim innym poza stopami, bo „zaopiekowanej” stopie będzie ciepło i wygodnie.

Siłowanie się z butami narciarskimi to już przeszłość. Przestrzeń do włożenia stopy w My Cruzar 80 jest na tyle szeroka, że swobodnie włożysz lub wyjmiesz z niego stopę, a aluminiowe i odpowiednio wyprofilowane klamry zapniesz i odepniesz nawet w rękawiczkach, których nie będziesz musiała zdejmować, gdy na stoku jest mróz.

My Cruzar 80 Vacuum to znakomity but narciarski, który pozwoli delektować Ci się zimą, śniegiem, widokami i jazdą na nartach nawet wtedy, gdy Twoje stopy są nieco bardziej wymagające.

Zobacz inne buty