dla mężczyzn zaawansowanych

Wyobraź sobie ten poranny, zmrożony sztruks albo pięknie rozstawionego giganta… Prędkość, perfekcyjne łuki z krawędzi na krawędź. Niestety trudno w pełni delektować się jazdą, gdy na nogach mamy zapięte zawodnicze imadła. W butach narciarskich warto postawić na komfort oraz precyzję.

więcej

W butach RC4 THE CURV VFF 120 liner i skorupa wykonane są w technologii Vacuum Full Fit, co pozwala na pełne dopasowanie do łydki i stopy narciarza. Skorupa dodatkowo wzmocniona jest po swojej wewnętrznej i zewnętrznej stronie przez specjalne włókna, tworząc Composite Flex Control. Sztywność buta pozostanie taka sama w każdych warunkach. Skorupa również zachowa swój kształt niezależnie od temperatury. Została skonstruowana z Aramidu, któremu nie straszne mrozy ani ciepłe dni.

Na wyjątkową precyzję butów Fischer wpływa cholewka 3D, która dopasowuje się do łydki narciarza w kilku płaszczyznach, idealnie przekazując impulsy skrętne na nartę. Sznurowany liner da Ci dokładność rodem z tras Pucharu Świata. Jednak zwiększona do 97mm szerokość oraz możliwość pełnego indywidualnego dopasowania, zapewnią Ci niespotykaną wygodę. Już nie musisz wybierać, między przyjemnością z całodziennej jazdy, a komfortem. RC4 THE CURV VFF 120 to wygoda i precyzja w jednym.

Zobacz inne buty