dla mężczyzn zaawansowanych

Oto but dla silnych zawodników, którzy uwielbiają wyzwania. Dynamiczny, pozwalający na energiczne przejście z krawędzi na krawędź i szybką jazdę. A przy tym wszystkim wygodny i dopasowany.

więcej

W Fischer RC4 The CURV 130 PBV możliwość idealnego dopasowania zapewnia technologia VACUUM. Dolną część skorupy można wygrzać i perfekcyjnie dostosować buta zewnętrznego do Twojej stopy już podczas zakupu w sklepie. Dzięki temu bardzo dobrze trzyma, co pozwala Ci na precyzyjne przekazywanie impulsów skrętnych.

Z linera usunięto wewnętrzne szwy, niwelując ryzyko ucisku na stopę. Język Pressure Reducing Tongue zmniejsza ucisk na piszczel. Aktywne wspieranie stopy w trzech newralgicznych punktach gwarantuje technologia Active Fit Zone. Ponieważ Fischer stworzył but zgodnie z anatomią ludzkiej stopy, wszystko będzie na swoim miejscu juz przy pierwszej przymiarce. A dodatkowy komfort zapewni fakt, że szerokość botka to 97 mm.

Wygoda, wygodą, ale… Bądź pewny, że noga będzie musiała trochę popracować. W końcu najwyższy flex 130 wymaga prawdziwego „depnięcia”.

Zobacz inne buty