dla mężczyzn zaawansowanych

To już nie są ćwiczenia! Ten model jest przeznaczony dla mężczyzn potrafiących znakomicie jeździć, czerpiących satysfakcję z agresywnej jazdy, przechodzących szybko z krawędzi na krawędź. But sportowy o dynamicznej charakterystyce, na czarne trasy.

więcej

RC4 The CURV 110 PBV to połączenie wygody i sportowej charakterystyki. Przede wszystkim zastosowano w nim technologię Vacuum, a więc możliwość idealnego dopasowania buta do indywidualnego kształtu stopy podczas zakupu w sklepie. Skorupę można rozciągać i kompresować! But świetnie trzyma piętę, stopa jest jak w imadle.

Fischer zadbał o Twoją stopę. Z linera usunięto wewnętrzne szwy – zero ucisku na stopę. Język jest tak wyprofilowany, że redukuje ucisk na piszczel, a gdyby jeszcze było mało zastosowano technologię Active Fit Zone, czyli botek został tak fabrycznie uformowany, żeby go idealnie dopasować do anatomii Twojej stopy – tam, gdzie trzeba jest wąsko, liner trzyma stopę, a w okolicy kostki usytuowano specjalne kieszenie chroniące ją przed uciskiem i otarciami.

Istotne dla Ciebie trzymanie wzmacniają klamry GT, dodatkowo stabilizując stopę, żebyś mógł spokojnie pracować sylwetką.

But przeznaczony dla stopy o szerokości śródstopia wynoszącej 97 mm.

Zobacz inne buty