dla mężczyzn zaawansowanych

Jeśli jesteś narciarzem-ekspertem potrzebujesz buta, który będzie przede wszystkim precyzyjny. Zapewne masz dość ucisków i zwyrodnień, które prześladują Twoje stopy po jeździe w butach zawodniczych. Teraz już nie musisz wybierać między komfortem a precyzją. Model Podium GT pozwoli Ci czerpać radość i satysfakcję zarówno z intensywnego treningu na bramkach lub wykonywania ewolucji na trasach, jak i z całodziennej jazdy z rodziną.

więcej

Fischer Podium GT stworzono na bazie butów zawodniczych, jednak ich  skorupa została rozszerzona do 96 mm. Oferują więc nieco więcej przestrzeni niż zawodnicze imadła, ale pozostają węższe od nie tak dokładnych butów rekreacyjnych. Wygoda rośnie znacząco także dzięki możliwości indywidualnego dopasowania skorupy do Twojej stopy przy użyciu  technologii Vacuum Fit. Do tego regulowana w trzech wymiarach cholewka 3D Cuff Alignement perfekcyjnie dostosuje but do anatomii Twojej łydki.

Sznurowany  liner pozostaje cienki niczym ten rodem z Pucharu Świata. Wyposażony jest jednak w szereg technologii, które zwiększają komfort jazdy. Dzięki Vacuum Extension Zones wokół kostek,   zapomnisz o uciskach w tych czułych miejscach. Odczepiany język Grindable Tongue pozwoli Ci dowolnie  wyregulować objętość wewnątrz buta. Skorupa wyposażona jest w cztery klamry, jednak zaczerpnięty z zawodniczych modeli pasek  Power Strap z powodzeniem pełni funkcję piątej klamry, zwiększając tym samym kontrolę nad nartą.

Buty Podium GT zostały stworzone z naciskiem na indywidualne dopasowanie i komfort, przy zachowaniu pełnej precyzji przełożenia impulsów skrętnych na nartę.  Pożegnaj ból i zagryzanie zębów na stoku i w pełni ciesz się ulubioną prędkością lub krótkimi, dynamicznymi łukami. Nie ważne czy to na bramkach, czy poza nimi. 

Zobacz inne buty