dla kobiet zaawansowanych

Balans i poczucie kontroli. Niespotykana wygoda. To właśnie wyróżnia ten piękny, agresywny okaz damskiej kolekcji butów Fischer MY CURV. Optymalna sztywność w połączeniu z szeregiem technologii pozwolą Ci delektować się każdym skrętem. I to w jakim stylu!

więcej

Na wygodę MY Curv 90 PBV wpływa przede wszystkim możliwość wygrzania dolnej części skorupy. Możemy w ten sposób maksymalnie dopasować but do kształtu Twoich stóp. Dzięki SOMATEC ich ustawienie pozostanie w naturalnej pozycji „V”, co da pełną kontrolę nad nartą.

Botek z Active Fit Zones chroni stopę w newralgicznych punktach. W miejscach potencjalnego ucisku jest on wyposażony w specjalny materiał, który zapobiega otarciom i zwiększa wygodę. Konstrukcja języka nastawiona jest na ten sam cel. Pressure Reducing Tongue chroni wierzchnią część stopy przed otarciami. A że język połączony został z resztą buta bez użycia szwów, ryzyko obtarć jest maksymalnie zredukowane.

Buty Fischer pozwolą Ci dać się ponieść fantazji i cały dzień szusować góra-dół w pełnym komforcie. A jeśli nie nadążysz za butami i opadniesz z sił, to nie martw się. Gwarantujemy, że MY Curv 90 PBV w modnym czarno-różowym kolorze świetnie prezentują się nie tylko na stoku.

Zobacz inne buty