dla kobiet jeżdżących rekreacyjnie, zaawansowanych

Narty to Twoja pasja. Uwielbiasz szybkość, słońce i śnieg uciekający spod nart. Wypad w góry to dla Ciebie przyjemność, wolny, aktywnie spędzony czas, który znakomicie ładuje Ci baterie. Chcesz poszaleć na czerwonej lub czarnej trasie, ale i wypocząć? My Ranger One 110 Vacuum Ci w tym pomogą.

więcej

Ten model buta narciarskiego jest stworzony dla kobiet, które chcą czegoś więcej. My Ranger One 110 tak, jak inne, bardziej miękkie modele z tej serii są wykonane w technologii Vacuum. Możliwe jest zatem ich modelowanie i idealne dopasowanie do kształtu Twojej stopy. Zapewni Ci to wygodę i doskonałe trzymanie pięty – warunki konieczne do tego, żeby znakomicie kontrolować nartę i cieszyć się z jazdy. Dodatkowym wsparciem dla Twojej stopy jest odpowiednio wyprofilowany w miejscu ścięgna Achillesa liner oraz Active Fit Zone – system, który chroni stopę w miejscach narażonych na otarcia i ucisk. O komfort, także termiczny dba zastosowany w linerze materiał – PRIMALOFT® – wykorzystywany również w rękawiczkach i kurtkach. Przed zimnem chroni także powietrzna izolacja pomiędzy skorupą buta, a jego podeszwą.

Zakładanie i zdejmowanie My Ranger One 110 dzięki systemowi Floating Entry – małemu zawiasowi i przecięciu skorupy, jest łatwe i nie wymaga wysiłku. To ważne, szczególnie, gdy szczęśliwa, ale zmęczona schodzisz ze stoku. Fischer poza stopami pomyślał także o Twoich dłoniach. Odpowiednio wyprofilowane klamry zapięć pozwolą Ci je zapinać i odpinać także w rękawiczkach.

My Ranger One 110 nie nadają się może do prowadzenia samochodu, ale nie musisz ich zdejmować kiedy chcesz pójść do restauracji, czy toalety. System Ski Walk pozwala w nich wygodnie chodzić, a Grip Walk, czyli zastosowanie gumowania podeszwy, zwiększa bezpieczeństwo poruszania się bez nart.

Zobacz inne buty