dla kobiet zaawansowanych

Pełna kontrola przy każdej prędkości, a do tego wyjątkowa wygoda. Jeśli tego właśnie oczekujesz od butów narciarskich, model Fischer MY Curv 90 VFF walk spełni je w stu procentach. Optymalna sztywność w połączeniu z szeregiem technologii pozwolą Ci delektować się każdym skrętem.

więcej

Dzięki Connected Fit but będzie wygodnie leżał na Twojej stopie już przy pierwszym założeniu. Perfekcyjne dopasowanie skorupy jest możliwe dzięki Fischer VACUUM. Wygodę zwiększa dodatkowo COMFORT ZONE – wrażliwe części stóp wzmocniono dodatkową warstwą materiału, która chroni je przed uciskiem i zimnem.

Power Zone, czyli botek stworzony zgodnie z anatomiczną konstrukcją pozwala lepiej przenosić impulsy skrętne na skorupę, a co za tym idzie – na nartę. Z kolei FLEX ZONE daje skuteczne dopasowanie również podczas ruchów wykonywanych w czasie jazdy, dzięki elastycznym przejściom pomiędzy twardymi i miękkimi partiami buta.

My Curv 90 VFF to jednak nie tylko wygoda, ciepło i precyzja. Fischer wyposażył buty w gumową podeszwę GRIP WALK, która gwarantuje bezpieczeństwo i łatwość chodzenia. Nie tylko nie poślizgniesz się na oblodzonym parkingu czy mokrych kafelkach w toalecie. Chodzi się w nich tak wygodnie, że nie będziesz chciała ich ściągnąć nawet na après ski po udanym dniu białego szaleństwa.

Zobacz inne buty