dla kobiet jeżdżących rekreacyjnie, zaawansowanych

Jesteś zaawansowaną narciarką, która nieustannie szuka prędkości i perfekcyjnych łuków na krawędzi? Oto i buty dla Ciebie – model bliski butom zawodniczym, lecz w pełni dostosowany do potrzeb kobiet. W poszukiwaniu narciarskich wrażeń zapewni Ci precyzję, ciepło i wygodę.

więcej

Szerokość buta Fischer MY CURV 110 VFF to 97mm. Dla większego komfortu i lepszego dopasowania może zostać zredukowana bądź zwiększona o 3 mm. Liner i skorupa stworzone w technologii Connected Fit będą dobrze leżały na Twojej nodze już przy pierwszej przymiarce. Na idealne dostosowanie pozwala Vacuum Full Fit. Do tego technologia Women Specific Cuff sprawia, że buty są anatomicznie dopasowane do potrzeb kobiet.

Botek z Active Fit Zones chroni stopę w newralgicznych punktach. Zapewnia dodatkowe wsparcie w miejscach potencjalnego ucisku. Do tego liner wykonany jest z materiału Primaloft, który jest bardzo ciepły. Zapomnij o schylaniu się do klamer i rozpinaniu butów na wyciągu. W Fischer MY CURV 110 VFF nie będziesz czuła żadnych ucisków, a palce u stóp nie zmarzną. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko delektować się dynamiką nart i szumem prędkości w uszach!

Zobacz inne buty