dla mężczyzn zaawansowanych

Wyśmienity model dla narciarzy bez kompromisów. Sztywność 110 gwarantuje sportowe zacięcie, a personalne dopasowanie daje niebywałą wygodę. Sprawdź sam i korzystaj z wydajności i komfortu przez cały dzień jazdy.

więcej

RC4 THE CURV VFF 110 są szerokie na 97mm, czyli nieco więcej niż przeciętny but zawodniczy. Nie wpływa to jednak na kontrolę, dzięki możliwości indywidualnego dopasowania linera i skorupy do potrzeb narciarza. Technologia Vacuum Full Fit pozwoli dobrze dostosować but do Twoich łydek i stóp.

O stałą sztywność buta dba Composite Flex Control. Flex pozostanie taki sam w każdej temperaturze, dzięki specjalnym wzmocnieniom skorupy. Na jej niezmienny kształt wpływ ma też Aramid. Ten termo-formowalny materiał sprawia, że but zachowa się tak samo w każdych warunkach.

Niezależnie, jak zimno będzie, precyzja pozostanie ta sama. Od wewnątrz poprawi ją sznurowany liner, rodem z Pucharu Świata. Stopa nie zmarznie, bo w RC4 THE CURV VFF 110 Fischer zastosował gumową podeszwę Grip Sole. Nie tylko zapewni ona większe bezpieczeństwo poruszania się na stoku i w jego okolicy. Da Ci również nieco więcej ciepła, grzejąc nogę od spodu.

Jeśli kiedykolwiek podczas całodziennej jazdy na bramkach zabrakło Ci komfortu lub precyzji, buty Fischer W RC4 THE CURV VFF 110 z pewnością Cię nie zawiodą.

Zobacz inne buty