dla mężczyzn zaawansowanych

Buty narciarskie, które z powodzeniem można określić, jako wygodne sportowe maszyny. Brzmi niewiarygodnie? Tu niemożliwe staje się możliwe dzięki szeregowi technologii. Wszystko po to, aby wygoda i perfekcyjne dopasowanie szły w parze. W końcu w agresywnej jeździe precyzja to podstawa! Dlaczego nie połączyć jej z komfortem?

więcej

W modelu Fischer RC4 THE CURV VFF 130 pełne dopasowanie do łydki i stopy narciarza zapewnia Vacuum Full Fit. Liner i skorupa buta są formowane przy użyciu maszyny VACUUM. Po dopasowaniu możesz być pewny, że skorupa zachowa swój kształt w każdej temperaturze. W jej konstrukcji zastosowano Aramid. Nie straszne mu żadne mrozy czy plusowe temperatury. Flex, a więc i kontrola, w każdych warunkach pozostaną te same. Sztywność 130 nie odpuści w żadnej sytuacji!

Precyzję wspomaga dodatkowo PRECISION STEERING – cholewka 3D dopasowuje się do łydki narciarza w kilku płaszczyznach, idealnie przekazując impulsy skrętne na nartę. Zawodniczy, sznurowany liner sprawia, że dokładność jest jeszcze większa. Ponieważ but jest szeroki na 97 mm, a liner wykonany bezszwowo, komfort jest wyjątkowy.

Fischer RC4 THE CURV VFF 130 przez pełne indywidualne dopasowanie to komfort i precyzja jednocześnie. Nie zawiodą Cię na bramkach, a w jeździe dowolnej dadzą pełną satysfakcję.

Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Klasyczny dla marki Fischer żółty oraz elegancki ciemnoszary.

Zobacz inne buty